Łazienka to bardzo ważne pomieszczenie w każdym domu. Spędzamy w niej mnóstwo czasu, ważne więc by było to miejsce, w którym dobrze się czujemy i możemy wypocząć. Planując urządzenie własnej łazienki miejmy na uwadze, by wraz z resztą mieszkania tworzyła spójną całość pod względem wystroju.
Łazienka w stylu glamour to eleganckie i bogato zdobione wnętrze. Kolorystyka utrzymana jest w ciemnej-czarnej bądź szarej tonacji, choć zdarzają się też wnętrza białe lub złote. Glazura do łazienki tworzyć drobną, gładką i lśniącą mozaikę, za pomocą której można stworzyć również ozdobne ornamenty. Warto także dobrać pasujące dodatki i ozdoby. Z pewnością nie można zapomnieć o stylowym żyrandolu, który powinien być duży i zwracać uwagę. Jako dodatki dobrze sprawdzą się ozdobne mydelniczki, pięknie zdobione wazony i lustro w efektownej ramie.
Styl glamour sprawdzi się u osób lubiących antyki, bogaty wystrój wnętrz i przepych. Łazienka w takim stylu przypomina bardziej salon kąpielowy, który zapewni nam dawkę luksusu i pozwoli poczuć się we własnym domu jak w SPA.