Słuchawek nausznych na rynku jest bardzo dużo. Jednak szukając modelu, który spełni wszystkie nasze wymagania, musimy przygotować się na wydatek minimum 100 złotych. W tej cenie bez większego problemu znajdziemy stacjonarne słuchawki nauszne, które wygłuszą, odizolują, a przy okazji zapewnią nam dobrej jakości dźwięk oraz nie uszkodzą bębenków. Oto kilka naszych propozycji!

1) Słuchawki Philips SHP2500/00 to doskonała propozycja dla tych, którzy cenią sobie komfort i szukają słuchawek typowo stacjonarnych. Słuchawki mają duże głośniki, które doskonale kryją ucho i nie wywołują żadnego dyskomfortu nawet podczas długiego noszenia, a przy tym doskonale wygłuszają dźwięki z otoczenia! Dodatkowym atutem tego modelu jest długi, sześciometrowy kabel zapewniający dużą swobodę ruchów, nawet kiedy zerwiemy się w panice na dźwięk telefonu. Model został wyposażony również w reflektor akustyczny, który zwiększa jakość niskich tonów, dzięki czemu słuchawki pozwalają nam cieszyć się świetnej jakości dźwiękiem. Plusem jest regulator głośności zamontowany na przewodzie, który umożliwia szybkie ściszenie lub podgłośnienie muzyki. ZachęSłuchawki do pracy przy komputerzecająca jest również cena – słuchawki Philips SHP2500/00 kosztują niecałe 100 złotych!

2) Sennheiser HD 202 to kolejna godna uwagi propozycja. Słuchawki marki Sennhaiser zapewniają doskonałą redukcję szumów z otoczenia, a oprócz tego posiadają budowę dopasowującą się do kształtu ucha, co gwarantuje wygodę użytkowania! Miłym dodatkiem jest również stosunkowo długi, trzymetrowy kabel, w zupełności wystarczający do pracy przy komputerze. Słuchawki kosztują około 140 złotych.

3) Ciekawą propozycją są również słuchawki Creative Labs Aruvana Live – model jest nieco droższy od pozostałych propozycji, za słuchawki Creative będziemy musieli zapłacić około 200 złotych, jednak biorąc pod uwagę możliwości sprzętu, cena absolutnie nie jest zaporowa! Creative w swoich słuchawkach wykorzystał specjalne membrany z biocelulozy oraz neodymowe głośniki o wielkości 40 milimetrów, co pozwoliło na uzyskanie wyjątkowej jakości dźwięku. Oprócz tego słuchawki są lekkie i bardzo wygodne. Minusem jest dosyć krótki kabel o długości 1,2 metra, który może nieco ograniczać zakres ruchów.

Naszym faworytem są słuchawki Philipsa, które doskonale łączą w sobie przystępną cenę oraz doskonałą jakość oraz pełną wygodę użytkowania! Więcej informacji na ich temat można znaleźć na stronie producenta philips.pl.