Jak się przygotować do likwidacji pluskiew?

Likwidacja pluskiew może zakończyć się pozytywnie tylko wtedy, gdy człowiek właściwie się do niej przygotuje. Chodzi tutaj o przyszykowanie całego mieszkania do dezynsekcji, zanim specjalizująca się w tej usłudze firma wkroczy do budynku i rozpocznie swoje prace.

Najważniejsze jest przygotowanie wszystkich mebli. Należy je otworzyć (dotyczy do szaf i komód), zdjąć z nich wszelkie okrycia (czyli ściągnąć z łóżka prześcieradło i pościel) oraz odsunąć je od ścian. Ostatecznie meble powinny znajdować się w takim stanie, w jakim były w momencie zakupu. Likwidacja pluskiew okaże się też prostsza, jeśli domownicy zadbają o wyczyszczenie kompletów pościeli i poszewek. Należy albo pozostawić je w pokoju na czas dezynsekcji, albo dokładnie wyprać w temperaturze 60 stopni C. Bardzo ważne jest również schowanie wszelkich artykułów spożywczych oraz zabezpieczenie preparatów kosmetycznych czy urządzeń elektronicznych. Środki przeznaczone do dezynsekcji mogłyby bowiem negatywnie na nie zadziałać i sprawić, że nie nadawałyby się już one do użytku.

tag: Likwidacja pluskwy Bukowina Tatrzańska, plutoniczne skały, rehabilitacja holistyczna Białystok, Alufelgi Szczecin Prawobrzeże