Mała łazienka – może być piękna.

Pomysły na to aby mała łazienka była piękna i urządzona z gustem, są czymś niesłychanie ważnym przy aranżacji i urządzaniu całej małej kawalerki, którą chcemy zamienić w przytulne gniazdko dla singla lub pierwszy wspólny kąt dla dwojga młodych ludzi. To bardzo ważne jak mała łazienka możne zmieścić wyposażenie, które zapewni dbałość o kompleksową higienę, takie jak niewielkie narożnikowe umywalki oraz odpowiedniego kształtu brodziki i kabiny prysznicowe.

Urządzamy łazienkę – podpatrujemy gotowe aranżacje.

Kończymy budowę domu, urządzamy kuchnię, urządzamy łazienkę. Widzieliśmy setki kolorowych zdjęć z gotowymi aranżacjami oraz wiele wystaw w sklepach, salonach łazienek oraz na targach mamy więc jakieś zaplecze, bazę na której możemy tworzyć. Warto wiele spraw przemyśleć dłużej i dokładniej ale mieć komfort prawidłowych ustawień elementów wyposażenia szczególnie tych, które są zabudowane razem z kafelkami. Urządzamy łazienkę na wiele lat a nie na jeden sezon, czy rok poradnik.

Oświetlenie łazienki – musi pasować do wystroju.

Wiadomo, że małe łazienki mają do spełnienia więcej funkcji niż duże i tu konieczne jest takie oświetlenie łazienki aby można było w niej prać, malować się i wypełniać wszystkie czynności higieniczne z wykorzystaniem oświetlenia punktowego w tych newralgicznych miejscach. Bardzo ładnie może komponować się z kolei z bielą wyposażenia i chromowym połyskiem armatury, właśnie oświetlenie łazienki w metalicznym odcieniu ale kafelki na podłodze i na ścianach muszą być pastelowe aby ono pasowało do całości.