Projekty małych łazienek – trudne do wykonania

Powierzchnia użytkowa – podstawowa i pomocnicza.

Wiadomo, że niektóre pomieszczenia zarówno w budynkach mieszkalnych jak i handlowych, przemysłowych i użyteczności publicznej są bezpośrednio wykorzystywane do zaspokajania funkcji bezpośrednio związanych z ich przeznaczeniem i to jest powierzchnia użytkowa. Wszystko pozostałe to nie jest powierzchnia użytkowa a więc są to tarasy, balkony, loggie, piwnice, klatki schodowe oraz pralnie, suszarnie, wózkarnie i pomieszczenia w których przechowywany jest opał oraz szafy i schowki ścienne itp.

Samowola budowlana – konsekwencje anonserek.

Samowola budowlana to zmiany bez pozwoleń przeznaczenia budynku w trakcie jego użytkowania w stosunku do tego, na które uzyskano pozwolenie użytkowania. Jest to szczególnie istotne przy budynkach usługowych i użyteczności społecznej. Dobudowanie i rozbudowanie domu w trakcie jego użytkowania bez stosownych pozwoleń to też samowola budowlana. Nie wolno dobudowywać ganków, tarasów, pięter bez stosownych pozwoleń na tego typu zmiany w wyglądzie budynku.

Projekty małych łazienek – trudne do wykonania.

Wiele osób korzysta z gotowych aranżacji i dopasowuje je do swoich potrzeb, jednak w praktyce nie jest to takie łatwe. Najlepiej aby projekty małych łazienek były robione do konkretnego pomieszczenia bo wtedy jest najmniej problemów. W przypadku naprawdę małych powierzchni łazienek jest istotne aby każdy centymetr powierzchni był zagospodarowany. Projekty małych łazienek są wykonywane przez naprawdę dobrych i uznanych projektantów z dużym doświadczeniem.