Wirtualny przemysł? Portal dla Ciebie!

Pracujesz w jednej z gałęzi przemysłu? Może po prostu interesują Cię nowinki związane ze światem przemysłu i chcesz być na bieżąco? Niezależnie od tego, jaka jest odpowiedź, powinieneś zajrzeć na największy portal gospodarczy, który został poświęcony wszelkim gałęziom przemysłu. Już teraz nie musisz wychodzić domu, by swój wirtualny przemysł mieć obok siebie.
Na stronie tej znajdziemy najnowsze wiadomości dotyczące każdej gałęzi przemysłu. Profesjonalne artykuły pojawiają się kilka razy dziennie, przy każdym z nich znajdziemy dokładną godzinę jego dodania. Wiadomości, które znajdują się na stronie, dotyczą nie tylko tego co dzieje się w naszym kraju, ale także obejmują „przemysłowe” informacje zza granicy.
Portal ten stanowi świetną kopalnię wiadomości dla osób, które zawodowo związane są z tą gałęzią gospodarki lub też najzwyczajniej w świecie lubią wiedzieć co w trawie piszczy.
Portal zawiera także linki do stron partnerskich, które stanowią dla niego wsparcie. Widoczne są też diagramy przedstawiające notowania giełdowe.