Nowe mieszkania Szczecin

O tym, że nowe jest lepsze od używanego wie chyba każdy. Tak jest zarówno z samochodami, ubraniami czy choćby z mieszkaniami.
Jeżeli planujemy zakup mieszkania, musimy wiedzieć, że kupując używane mieszkanie kupujemy je również z dobrodziejstwem inwentarza – czyli z jego ukrytymi wadami, często zaciekami na suficie – które zostały sztucznie zamalowane do sprzedaży.

Nowe mieszkania szczecin – to mieszkania absolutnie nowe – oddane przed chwilą do użytku – świeżo wybudowane pachnące farbą – sprawa idealna dla osób, które chciały by urządzić swoje wymarzone mieszkanie po swojemu. Warto pamiętać, że nowe mieszkania objęte są tak zwaną rękojmą, więc jeśli zobaczymy jakieś niedociągnięcia, inwestor, który wybudował mieszkania musi je usunąć i poprawić. Daje to niesamowity komfort psychiczny.

Następną zaletą nowych mieszkań jest to, że jest w stanie surowym czyli możemy je zrobić według własnego gustu. Przy mieszkaniach używanych często dostajemy je już z ułożonymi płytkami – które mogą nie przypaść nam do gustu i trzeba przeprowadzać kosztowny remont – który może przeciągać się miesiącami i degradować nasze fundusze.
Nowe mieszkanie jest puste – więc kupujemy materiały, które nam się podobają i odpowiednia ekipa remontowa robi dokładnie to co chcemy.

Musimy pamiętać, że nowe mieszkanie przez jakiś czas będzie obsiadać na gruncie – więc normalnym jest, że gips na ścianach może pękać – i jest to normalna kolej rzeczy.
Nowe mieszkania są dużo lepiej izolowane cieplnie od starego budownictwa dzięki czemu w długofalowej perspektywie czasu oszczędzimy na ogrzewaniu.