Mógłby spaść śnieg. Chociaż na te dwa, trzy dni – zawsze wtedy atmosfera świąt staje się bardziej odczuwalna, przynajmniej dla mnie. Jednak to, że jest jak jest, wcale nie sprawia, że te święta nie mogą być naprawdę wesołe. Możecie być sceptycznie do nich nastawieni, możecie je uwielbiać – nie ma to znaczenia. Jeśli nie lubicie rodzinnych spotkań, doceńcie chociaż dni wolne od pracy.
Dzisiaj, na kilka godzin przed wigilią, chciałbym złożyć wam bardzo kulturalne życzenia. Nie tylko na okres tych dwóch dni, ale na cały następny rok.

.

Przede wszystkim – samych sukcesów – czy to w szkole, czy pracy. Starajcie się przekuć każdą porażkę w zwycięstwo i niech te gorsze dni dają wam doświadczenie i siłę na przyszłość.

Babcie i dziadkowie zawsze życzą zdrowia, więc ja też nie będę się wyróżniał. Dbajcie o siebie i pamiętajcie, że to wy kierujecie swoim życiem i jesteście w nim najważniejsi. Wierzcie w swoje umiejętności.

Podążajcie za marzeniami, ale też stąpajcie pewnie po gruncie. Rozwijajcie się i gońcie zacięcie swój cel w życiu, który może dać wam radość na wszystkie dni.

Życzę smacznych potraw wigilijnych i świątecznych, oddalenia od siebie trosk i problemów dnia codziennego i zatopienia się w spokoju i harmonii tego okresu.

Bądźcie zdrowi, szczęśliwi, kochajcie się i nienawidźcie. Cokolwiek, byście tylko czuli się spełnieni i radośni. Bo to wy jako jednostki, jesteście najważniejsi, drodzy czytelnicy.

.